סיפורים מלקוחות

אפשר לכתוב סיפורי ישועה ועוד כאן למטה בתגובות ובעז"ה זה יפורסם.

3 תגובות

 1. תודה רבה על הסגולה המיוחדת הזו לפרנסה. אני רוצה לשתף את החוויה שלי לאחר שביצעתי את התפילות על ציון רבי יהודה בר אלעאי.

  מאז שביצעתי את התפילות, רגשתי שינוי באווירה הפירותית סביבי. כאילו קשת של הזדמנויות פתאום פתחה את דלתותיה לפני. בעבודתי ראיתי גיוון גדול והזדמנויות חדשות עלתו לפניי בצורה שלא קרתה לי מעולם. הרגשתי שהפרנסה מתקיימת בדרכים שאינן צפויות, והכל זה קרה כאילו באופן טבעי ומאוחר ביותר.

  ביצוע התפילות הללו היה לי גם חוויה רוחנית עמוקה. כאשר אני התפללתי על ציון רבי יהודה בר אלעאי, הרגשתי קשר מיוחד עם הצדיק הגדול. התפילה הייתה מיוחדת ועמוקה, והרגשתי שהוא מאזין ומבין את בקשותיי.

  אני ממליץ בחום לכל מי שמתמודד עם קשיי פרנסה לנסות את הסגולה הזו. כמו שהיה לרבי יהודה בר אלעאי צרה פרנסית גדולה, כך גם אני רואה כי תפילה על ציונו הייתה לי בעזרה גדולה.

 2. שלום רב,

  אני משתף אתכם בחוויה מיוחדת שחוויתי בעזרת הסגולה של מרן הגר”ח קנייבסקי זיע”א, ואני שמח להמליץ עליה לכל מי שמחפש ניסים וישועות מעל לדרך הטבע.

  בזכות שירות “סגולתא סרוויס” שהשתמשתי בו, שלחו לי שליח מיוחד למערת הרשב”י בפקיעין. השליח טבל תחילה במקווה טהרה, ולאחר מכן עבר למערה ואמר שם בכוונה את כל ספר התהילים בפתח המערה. לאחר מכן, למד השליח בספר הזוהר הקדוש באידרא רבא ובאידרא זוטא.

  בסיום הלימוד, הדליק השליח נרות לכבוד הרשב”י ואמר עבורי תפילה מיוחדת, בה מבקשים ניסים ונפלאות, ישועות והצלחות בכל אשר אני מתמקד בו.

  אני רוצה להביע את תודתי על השירות המקצועי והמרשים שקיבלתי מ-“סגולתא סרוויס”, ולהמליץ בחום לכל מי שמעוניין לחוות ניסים וישועות לנסות את הסגולה הזו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבתם? שתפו

התחברות

כאן ניתן לפרסם סגולות שפעלו
והבטחתם לפרסם