תקנון האתר

תקנון האתר “סגולתא”

 

כללי

 

הקדמה: 

ברוכים הבאים לאתר “סגולתא”. האתר מציע למשתמשיו מידע על סגולות מסורתיות, מוצרי יודאייקה ושירותי סגולות, בהתבסס על מקורות מסורתיים ונאמנים.

הסכמה לתקנון

בשימוש באתר, אתם מסכים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אם אינך מסכים לתנאים אלה, אנא אל תשתמש באתר.

 

סגולות ומוצרי יודאייקה

 

מידע על סגולות: 

האתר מציע מאות סגולות שכללי המידע אודותיהן מבוססים על ספרים ומקורות מסורתיים. “סגולתא” אינה מתחייבת לכוחה, נכונותה, או אפקטיביותה של כל סגולה, ומשמשת כמפרסם בלבד.

מוצרי סגולות ויודאייקה: 

האתר מציע למכירה מוצרי יודאייקה וסגולות, המוצרים נבנו ונכתבו בהתבסס על מקורות נאמנים. האחריות לפועלם של המוצרים מוטלת על הקונה, בהתאם למה שמפורט במקור הסגולה או הקמיע.

 

שירותי סגולות

הגדרת שירות: 

“סגולתא” מציעה שירותי סגולות שבעיקרם מתבצעים באמצעות תפילות בקברי צדיקים. ההתחייבות היא לערוך את בקשת השירות עבורך תוך 24 שעות מרגע ההזמנה, וברוב המקרים, השירות יתקיים תוך מספר שעות.

זמן השירות: 

שירותים הניתנים בחצות הלילה מתייחסים לשעות מחצות ועד עלות השחר.

 

הוראות כלליות

 

הגבלת אחריות: 

“סגולתא” ו/או מי מטעמה אינם אחראים לכל נזק, הפסד, תביעה או הוצאה כלשהי, ישירים או עקיפים, הנובעים מהשימוש או הסמכה על המידע, המוצרים או השירותים המוצעים באתר. השימוש באתר ובמה שהוא מציע הוא על אחריותך הבלעדית.

 

פרטיות: 

“סגולתא” מחויבת לשמירה על פרטיות המשתמשים. מידע אישי שיאסף יעשה כך בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר ולחוקי הפרטיות התקפים. מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות באופן מלא לפני השימוש באתר.

 

זכויות יוצרים: 

כל התוכן באתר, כולל טקסטים, גרפיקה, תמונות וכל חומר אחר הוא בבעלות של “סגולתא” או שמור לזכויות יוצרים של צדדים שלישיים. השימוש בתוכן זה אסור ללא הרשאה מפורשת מהאתר או מבעלי הזכויות המתאימים.

 

מדיניות החזרה:

“סגולתא” מחויבת לאיכות השירותים והמוצרים המוצעים באתר. להלן מדיניות החזרה שלנו, החלה על “שירותי סגולות” ו”מוצרי סגולות”:

 

שירותי סגולות

מאחר ו”שירותי סגולות” מתבצעים באופן אישי, הם יכולים להתחיל מיד לאחר ההזמנה. במיוחד, שירותים אלו עשויים להתבצע בטווח זמן של כשעה עד 12 שעות לאחר ביצוע ההזמנה. לפיכך, אין אפשרות להחזיר או לקבל החזר כספי לאחר שהשירות מתבצע.

 

מוצרי סגולות

לקוחות הרוכשים “מוצרי סגולות” רשאים להחזיר את המוצרים תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, בתנאי שהמוצרים לא נפתחו ונשמרו במצבם המקורי.

 

המדיניות לעיל נקבעה בהתאם לדרישות חוק הגנת הצרכן של מדינת ישראל.

לשם החזרת מוצר, יש לשלוח אותו חזרה לכתובת הבאה:

רחוב שפרינצק 329, צפת, מיקוד 1335171, ישראל  

(Sprinzak St. 329, Safed, Zip Code 1335171, Israel)

החזר כספי יינתן ללא השהייה לאחר קבלת המוצר בחזרה ובדיקתו. עלויות המשלוח עבור החזרת המוצר יחולו על “סגולתא”.

 

שינויים בתקנון: 

“סגולתא” שומרת לעצמה את הזכות לעדכן או לשנות את תקנון האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת. המשך השימוש באתר לאחר פרסום שינויים אלו יחשב כהסכמה לשינויים.

 

תקשורת: 

כל התקשורת עם “סגולתא” בנושאים הקשורים לתקנון זה יש לבצע דרך ערוצי התקשורת הרשמיים של האתר.

 

הסכמה ואחריות

 

הסכמה לתנאים: 

בשימוש באתר, אתם מצהירים ומתחייבים שקראתם, הבנתם והסכמתם לתנאים הכלולים בתקנון זה. אתם מבינים כי השירותים והמוצרים הנוגעים לסגולות אינם מבטיחים תוצאות וכי השימוש בהם הוא על אחריותכם האישית.

 

אחריות המשתמש: 

אתם מתחייבים לא להשתמש באתר “סגולתא” לצורכים בלתי חוקיים או אסורים על פי התקנון והחוק. אתם מתחייבים להשתמש באתר ובתכניו לצורכים אישיים ולא מסחריים בלבד.

 

פיצוי: 

אתם מסכימים לפצות ולהגן על “סגולתא”, הנהלתה, עובדיה וסוכניה מפני כל תביעה, חוב, נזקים, הוצאות (כולל שכ”ט עורכי דין) הנובעים מהפרתך של תקנון זה או שימוש לא חוקי באתר.

 

סיום שירות

 

זכות להשעיה או לסיום שירות: 

“סגולתא” שומרת לעצמה את הזכות, ללא התראה מוקדמת, להשעות או לסיים את הגישה שלך לאתר ו/או לשירותים אם תופר תנאי מהתקנון או במקרה של התנהלות לא הולמת.

 

סוגיות משפטיות

 

חוק וסמכות שיפוט: 

תקנון זה ינוהל ויפורש לפי החוקים של מדינת ישראל. כל סכסוך הנובע משימוש באתר זה או הקשור אליו יובא לפתרון בפני בתי המשפט המוסמכים במדינת ישראל בלבד.

 

פרטי קשר

 

פניות: 

לכל שאלה, הערה או צורך בתמיכה, אנא פנה אלינו דרך ערוצי התקשורת הרשמיים של האתר. פרטי הקשר זמינים באתר “סגולתא”.

 

 

התקנון מספק מסגרת כוללת לשימוש באתר “סגולתא” ובשירותיו. נא לקרוא את התקנון בקפידה ולוודא הבנה מלאה של התנאים לפני השימוש באתר. המשך השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.

התחברות

כאן ניתן לפרסם סגולות שפעלו
והבטחתם לפרסם