אודות סגולתא

כִּי עַם קָדוֹשׁ אַתָּה לַה’ אֱלֹקיךָ וּבְךָ בָּחַר ה’ לִהְיוֹת לוֹ לְעַם סְגֻלָּה מִכֹּל הָעַמִּים. (דברים פרק יד)

מאז ומעולם, עם ישראל הסתמך על סגולות יקרות ערך, וצדיקים הדורות חילקו סגולות וקמיעות לרוב. גם בימינו אלה, רבים מבקשים ומשתמשים בסגולות קדושות, ונוסעים לקברי צדיקים המסוגלים לפעול אצלם ישועות וניסים מעל לדרך הטבע.

הרה”ק רבי נחמן מברסלב זיע”א מלמדנו (ליקו”מ כא) שעם ישראל נקרא עם סגולה, בדומה לסגולה המשמשת לרפואה, אף שהטבע אינו מחייב זאת לרפואה. הסגולה פועלת מעל לדרכי הטבע, באופן שהשכל האנושי אינו מסוגל להבין.

ברוב חסדיו ית’, זכיתי להיות מאלו השוהים שעות ארוכות כמעט מדי יום ביומו בציונו הקדוש של התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע”א במירון. שם ראיתי עד כמה עם ישראל זקוק לישועות ומייחל להן בכל לבו, ועד כמה ה”עם סגולה” סובל מצרות ויסורים בגוף ובנפש. 

אך עם ישראל הוא עם סגולה, הניצב מעל לכל שר ומזל (כמובא בהקדמה לספר “סגולות ישראל”), ויודע לפעול ישועות על ידי סגולות, למעלה מטעם ודעת. וגם ידוע שכל התפילות מתקבלות ויש בהם כח לשבור חומות הטבע, ועצם התפילה היא בעצמה סגולה הפועלת עבור עם סגולה, וכך רבים רואים ישועות יום יום מעל לדרך הטבע.

על כן, החלטתי בסייעתא דשמיא להקים את אתר “סגולתא”, שיהיה מוקדש לסגולות ותפילות, כדי שכל יהודי יוכל למצוא בו סגולה שתועיל לו בעת צרתו.

אתר “סגולתא” מחולק לכמה חלקים:

א. לקט של סגולות רבות, מסודרות לפי נושאים (ניתן לערוך חיפוש במנוע החיפוש של האתר).

ב. שירותי סגולות עבור כל הזקוקים לישועה, ומבקשים שאיש ירא שמים יאמר עליהם את כל ספר התהילים בקברי צדיקים בהרי הגליל ובמקומות נוספים, במיוחד במקומות המסוגלים כמו קברו של התנא האלוקי רשב”י, רבי יהודה בר עילאי, רבי מתיא בן חרש, בית השונמית, ר’ לייבלה בעל הייסורים בצפת, קבר רחל אמנו ועוד.

שליחי “סגולתא”, אברכים יראי שמים, יקיימו את השליחויות הללו. 

כחלק משירותי הסגולות והתפילות, אנו מקיימים גם את סגולת פדיון הנפש, כולל פדיון נפש של הרש”ש זיע”א.

ג. מוצרי סגולות – ניתן לרכוש באתר סגולות וקמיעות ממקורות אמינים, שיש בהם סגולה לשמירה, פרנסה, רפואה, נחת, שלום בית והצלחה בכל העניינים.

כולי תפילה שאזכה להיות שליח נאמן לעם סגולה, לפעול ישועות גדולות בכוח הסגולות והתפילות ובזכות הצדיקים הקדושים, ועל ידי זה יושפע שפע רב ברוחניות וגשמיות, בני חיי ומזוני רוויחי לכל הפונים לקבל שירות מ”סגולתא”

בכל שאלה, ניתן לפנות למערכת “סגולתא” דרך האתר, ואנו נשתדל בע”ה להשיב לכם בהקדם האפשרי.

בברכת והייתם לי סגולה

הרב ישראל בורשטיין – איש מירון

התחברות

כאן ניתן לפרסם סגולות שפעלו
והבטחתם לפרסם